Рослинництво

Вирощування сільськогосподарської продукції

ТОВ АПК «Магнат» спеціалізується на вирощуванні зернових, зернобобових, олійних та овочевих  культур. На площі близько 10 000 га. Товариство вирощує продовольчу пшеницю, кукурудзу, сою, ріпак, гірчицю. Зерно зберігається на власному елеваторі. Для забезпечення безперебійного виробничого процесу у Товаристві використовують сільськогосподарську техніку провідних компаній світу: John Deere, New Holland, Claas, Challenger. Компанія також має АЗС та СТО на території власного машинно-тракторного стану.

За площами посівів переважає озима пшениця — восени минулого року засіяли 2,5  тис. га. Також вирощуємо ріпак, за яким майбутнє (біодизель, олія, макуха на корм тваринам тощо). Вивчаємо та сіємо сою, ярі культури, гірчицю.

Щороку лани дають гарний урожай, тут суворо дотримуються сівозміни, не віддаючи переваги якійсь одній культурі. Бували роки, коли 2-3 тисячі гектарів залишалися на пару. Завдяки цьому результат завжди стабільний - більше 50 центнерів пшениці з гектара. Такий результат підприємство отримало вже в перший  рік роботи на землі та тримає планку 10 років поспіль. Ціна на збіжжя цілком влаштовує, бо в «Магнаті» витратна частина, а отже, й собівартість виробництва, набагато менша, ніж у сусідів. Адже його засновники застосовують у своєму господарстві сучасний світовий досвід обробітку земель. Зокрема No-Till  визнана всім світом як передова і єдино безпечна для землі та навколишнього середовища в умовах зміни клімату й погоди  на планеті, що на сьогодні надзвичайно актуально. Це так звана технологія нульового обробітку грунту. Вона передбачає відмову від оранки, сівбу по стерні, використання сидеративних культур, застосування точного землеробства, що бере за основу ведення картографії полів, засоленості ґрунтів, чергування культур у сівозміні та сприяє вирощуванню  високих  врожаїв  з мінімальними затратами коштів та енергоносіїв.

Яндекс.Метрика
разработка сайта сайт разработан компанией Эффект