Досягнення

Використання новітніх технологій

«Ноу-тіл»  або «без оранки», це технологія «нульового» обробітку ґрунту. Вона передбачає відмову від переорювання землі, сівбу по стерні, застосування покривних культур і грамотної сівозміни. Всю роботу виконує спеціальна сівалка, яка зрізує пожнивні залишки, подрібнює їх та розподіляє по ґрунту, робить у ньому борозну потрібної глибини, акуратно вкладає туди насіння і пригортає насінне ложе. В основі цієї технології лежить захист родючості ґрунту: посів відбувається пожнивними рештками з мінімальним порушенням його структури й без механічного впливу на грунт. Ці рештки утворюють мульчуючий шар, який зберігає вологу, захищає поле від спеки, водної, вітрової ерозії та пилових бур, а верхній шар землі не руйнується.

Precious Farming - точне землеробство, що бере за основу ведення картографії урожайності, засоленості ґрунтів, сівозмін, та сприяє вирощуванню гарних врожаїв із мінімальними затратами коштів і енергоносіїв.

Використання сучасної техніки

Нині в господарстві працюють три американські трактори "Челенджер" на гумових гусеницях - більше 500 кінських сил. Культиватор-сівалка такого трактора охоплює смугу у 18,3 метра завширшки. За один прохід "Челенджер" виконує сім і більше різних операцій. Може працювати без тракториста, за програмою, яка закладена в бортовий комп'ютер. Супутникова навігація враховує картографію кожного поля. Одного "Челенджера" вистачає для обробітку 10 тис. гектарів землі. Він замінює до 30 звичайних тракторів. Польова диво-техніка за добу  обробляє понад 300 гектарів. А це економія  і палива, і праці, і людей.

Має  господарство п’ять комбайнів NEW HOLLAND, які також працюють надійно.

Підприємство довело, що використовуючи сучасні технології обробітку ґрунту, сучасну техніку, відбірний насіннєвий матеріал, оброблений стимуляторами росту, та господарський підхід - можна досягти високого результату.

Урожайність пшениці, за 10 років роботи підприємства, не падала нижче 50 ц. з гектара. Рекорд одного поля - 105 ц. з га.

Гордість підприємства - орловські рисаки

Конярство - невід'ємна складова ТОВ АПК "Магнат".  Колись у Великій Дорозі були прекрасні орловські рисаки з "союзного" резерву армії. Але за вказівкою Хрущова: "не годувати дармоїдів", породистих коней відправили на колгоспні роботи, де вони виродилися.

Мета небайдужих керівників підприємства - відродити славу орловських рисаків, примножити кількість, покращити породу і зберегти її для нащадків.

Сьогодні "Магнат" має єдиний в Чернігівській області племрепродуктор по розведенню породистих орловських рисаків. На підприємстві утримується 29 коней. До десятка "орловців" перебувають на Київському іподромі, де живуть і проходять випробування. З першого ж року наші коні почали вигравати престижні змагання та здобувати різноманітні призи.

Найбільшою гордість підприємства є жеребець Журналіст, який у 2012 році  поставив у бігах «орловців» трирічного віку рекорд Київського іподрому за всю його більш ніж 140-річну історію. Нічого подібного ще в історії України не було!

У цьому році, на святі Рисистого кіннозаводства на Київському іподромі, у забігу на приз пам'яті Льва Карпинського для коней рисистої породи старшого віку "магнатівські  орловці"  Фетіш та Журналіст також брали участь. Журналіст прийшов третім, при тому, що в заїді були заявлені коні не лише орловської породи. Серед "орловців" він знову виявився першим!

Відзнаки та нагороди

2010 рік, за офіційними даними Державного комітету статистики України та відповідно до Європейського стандарту рейтингування ТОВ АПК "Магнат" було визнане "Підприємством року 2010", серед 350000 суб'єктів господарювання України.

2011 рік - підприємство та його генеральний директор М.М.Полуда стали переможцями районного та лауреатами обласного конкурсу "Благодійник року - 2012"

2012 рік - підприємство та його генеральний директор М.М.Полуда занесені до книги "Національні лідери України" у серії "Золотий фонд нації"

Яндекс.Метрика
разработка сайта сайт разработан компанией Эффект